31.10.2008

Інтертоп очікує на ребрендинг

Перший магазин мережі Інтертоп, в якому реалізована нова концепція дизайну інтер’єру, відкрився 23 жовтня в Дніпропетровському ТЦ "Караван"

Метою ребрендингу є зробити магазини більш комфортними та приємнішими для клієнтів. Тому тепер в оформленні інтер'єру магазину використовуються теплі колірні тони та нове світлове обладнання. В 2009 році такий ж ребрендинг очікує всю мережу магазинів мережі "Інтертоп".

Перший Інтертоп в Україні відкрився в 2004 році в Києві. На сьогодні це мережа з більш ніж 50 магазинів в 25 найбільших містах України, а також 5 магазинів у Казахстані. На фото - Kidditop

За словами виконавчого директора компанії MTI Сергія Батрітдінова, зміна дизайну у випадку "Інтертопу" має проходити кожних 6-7 років. Це пояснюється тим, що з часом змінюються також люди. Фактично якщо клієнти починають купувати взуття в Інтертопі починаючи з 10-річного віку, то за сім років це вже абсолютно інші люди, і їм потрібен абсолютно інший магазин. За словами пана Батрітдінова ребрендинг допоможе компанії пережити часи фінансової кризи, а також укріпитися на ринку.

Мережею магазинів взуття Інтертоп, а також іншими взуттєвими мережами: Kidditop, Plato, ECCO, Geox, Clarks володіє компанія MTI. У дистрибуторському портфелі компанії - продукція більше 50 світових виробників.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Інтертоп очікує на ребрендинг

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank