28.10.2008

Кузьма Скрябін став обличчям бренду Tom Tailor

Проект "Я - бренд" стартував у вересні під керівництвом компанії МТР Групп що розвиває в Україні з допомогою франчайзингу ряд відомих брендів одягу

В рамках кампанії "Я - бренд" відомий український шоу-мен буде з’являтися на всіх прес-конференціях, телевізійних проектах в одязі бренду Tom Tailor. Проект "Я - бренд" стартував у вересні під керівництвом компанії МТР Групп в центральним офісом у Харкові, що розвиває в Україні мережі магазинів таких брендів як Tom Tailor, Tom Tailor Denim, REPLAY, MOTOR, Broadway, Kenvelo, MAVI, RG 512.

Як стверджує шоу-мен, стиль Tom Tailor йому до вподоби - легкий та модний, і в той самий час з елементами класики (фото: MTR Group Ltd.)

МТР Групп активно залучає до співпраці партнерів-франчайзі. На сьогодні мережа під керівництвом МТР Групп складає більше 60 власних та франчайзингових магазини на території всієї України.

Партнеру пропонується відкриття магазину "під ключ" та комплексна підтримка зі сторони МТР Групп до та після відкриття, включаючи безплатне програмне забезпечення, участь в національних рекламних кампаніях. Паушальна плата та роялті франчайзинговій системі МТР Групп відсутні, співпраця ведеться на основі комісійних оплат.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Кузьма Скрябін став обличчям бренду Tom Tailor

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1172 комментария, 285 участников

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank