21.11.2008

IKEA мала прийти в Україну і прийде

Шведська IKEA вийде на український ринок незважаючи на сьогоднішню не дуже ринкову кон’юнктуру

Як коментує ситуацію керівник PR служби компанії в Росії та СНД Оксана Білайчук, звичайно IKEA так само як інші бізнеси відчуває на собі вплив економічної ситуації, що склалася, проте незважаючи на це, стратегічні плани по виходу компанії на Україну не змінюються.

Сьогодні магазини IKEA можна знайти 24 країнах світу. В мережі 246 магазинів, 32 з яких - франчайзингові

IKEA вже володіє земельною ділянкою під Одесою площею 64 гектари, проте терміни проведення будівельних робіт та термін здачі об'єкту не оголошуються. Відомо що ділянка розміщена Біляєвському районі Одеси і IKEA планує побудувати там багатофункціональний торговий центр.

В інших містах-мільйонниках IKEA теж планує придбати ділянки під забудову, проте конкретних домовленостей ще нема. Пані Білайчук також висловила думку, що в умовах сьогоднішньої кризи ціни на землю можуть піти вниз, і тоді з'явиться багато вигідних пропозицій в містах, що цікавлять компанію.

Про свої наміри вийти на український ринок IKEA заявила ще на початку 2005 року, і вже осінню 2006 мав з'явитися перший гіпермаркет в Києві, проте із-за проблем з виділенням земельної ділянки плани компанії зірвалися.

IKEA пропонує широкий асортимент меблів, та інших товарів для оформлення помешкання за досить доступними цінами, щоб якнайбільше людей могли собі це придбати. Ця ідея лежить в основі всього, що робить компанія: від розробки дизайну товару і закупівлі їх у постачальників до організації продажу в магазинах мережі IKEA по всьому світі.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
IKEA мала прийти в Україну і прийде

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1172 комментария, 285 участников

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank