09.11.2008

Прибуток на паркеті

Мережа "Паркетний Світ" розвивається починаючи з 2003 року, та на сьогодні об’єднує 17 салонів-магазинів, більшість з яких – франчайзингові

На сьогодні з 17 магазинів мережі "Паркетний Світ", 4 працюють у Києві, решта 13 салонів - по одному в обласних містах України. В мережі 9 салонів працюють під керівництвом франчайзі.

Франчайзинговий пакет "Паркетного Мира" складається із корпоративних стандартів обслуговування, дизайну та мерчандайзингу, корпоративного стилю, стандартів управління, стандартів технології та іншої методичної підтримки вказаної в договорі

При виборі партнера-франчайзі компанія найбільшу увагу звертає на надійність партнера, його здатність дотримуватися корпоративних стандартів, стандартів якості обслуговування. Велика увага звертається на досвід у веденні власної справи.

Для відкриття салону під ТМ "Паркетний Світ" франчайзі повинен мати приміщення з площею торговельного залу від 80 кв.м., та складське приміщення від 10 кв.м. Франчайзі при вході в систему сплачує сталу вартість франчайзингового пакету, роялті в системі відсутні, а рекламні відрахуванні встановлюються в залежності від регіону.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Прибуток на паркеті

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1172 комментария, 285 участников

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank