06.11.2008

В Росії закриваються всі "Мосмартики"

Зекономлені на закритті проекту $100 млн планується вкласти в купівлю ослаблених кризою конкурентів

54 магазини "Мосмартик" формату "біля дому" в Москві та Московській області будуть закриті. Раніше мережу магазинів планувалося розширити до 1000.

Тюменський франчайзі (холдинг "Партнер") за угодою франчайзингу мав відкрити 3 гіпермаркети "Мосмарт" в області за 2006-2008 рік

Як коментує ситуацію основний власник ЗАО "Мосмарт" - Михайло Безелянський, на сьогоднішній день Мосмартики збиткові. Віце-президент компанії Семен Слуцький зазначив, що у виручці всієї компанії на долю Мосмартиків припадало лише кілька відсотків. За словами пана Слуцького для того, щоб проект з Мосмартиками приносив прибутки треба відкрити не менше 200 магазинів, на сьогодні краще купувати менш успішних конкурентів, - впевнений бізнесмен. Проте інші проекти компанії магазини "Мосмарт" продовжують активно розвиватися (до кінця року запрацюють 4 нових гіпермаркети, в 2009 році - 10-20 нових магазинів).

"Мосмарт" розвивається також за допомогою франчайзингу. В 2006 році компанія почала співпрацю з першим франчайзі в Тюмені. Цей проект заклав початок франчайзингової програми компанії, в рамках якої "Мосмарт" продає франшизу в міста, що є на відстані більш ніж 1200 км. від Москви.

Власник мережі "Мосмартик" - ЗАО "Мосмарт" працює з 2003 року, та розвиває 4 формати торгівлі: "Гіпермаркет" (6-18 тис.кв.м.), "Максі" (4-6 тис.кв.м.), "Експрес" (1-4 тис.кв.м.) та вищезгаданий "Мосмартик" (0,08-1 тис.кв.м.). Разом з "Мосмартиками" мережа об'єднувала 83 магазини по всій Росії.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
В Росії закриваються всі Мосмартики

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank