08.11.2008

Wal-Mart на коні

В час коли продажі американських рітейлерів різко пішли вниз, мережа Wal-Mart віднотовує продажі вище прогнозів

Зменшення темпів економічного розвитку в США привело до значного падіння продажів роздрібних мереж. Це стосується як дорогих товарів класу "люкс", так і інших товарів, що свідчить про те, що як багатші так і люди з меншими доходами почали економити.

Wal-Mart замає першу позицію в рейтингу найбільших корпорацій США, та вважається найбільшим ритейлером у Світі. В 2007 році доходи компанії становили більш ніж 7 млрд

Більшість головних рітейлерів відстежують зниження обсягів продажів, у багатьох з них продажі впали навіть на половину. Цей самий час став святом для інших рітейлерів - що продають товари по низьким цінам, таким як Wal-Mart та BJ's Wholesale Club.

Таку ситуацію можна пояснити тим, що багато американців у зв'язку з фінансовою кризою втратили роботу, з кредитами теж не так легко як колись, - все це призвело до збільшення попиту на дешеві товари. Справи в Wal-Mart йдуть ще краще ніж в 2007 році, з початку поточного року акції компанії виросли на 14%, в той час коли загальний індекс галузі знизився на 31%.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Wal-Mart на коні

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank