15.10.2008

Єврохата International

Українська мережа ресторанів швидкого харчування Єврохата готується до міжнародної експансії в 17 країнах

Як повідомив директор з розвитку компанії Андрій Миколайович Григоренко торгова марка вже подана на реєстрацію до міжнародного патентного бюро, оскільки до цього часу ТМ "Єврохата" була під захистом лише на території України.

Ресторан \

У вартість франшизи "Єврохати" входить право на використання торгової марки, консультації та навчання. Після підписання договору комерційної концесії франчайзі передається повний франчайзинговий пакет, в якому детально описана концепція бізнесу

На сьогоднішній день мережа Єврохати це 21 ресторан швидкого харчування в Україні, з яких 11 працюють за системою франчайзингу. Останній франчайзинговий ресторан відкрився у Кіровограді 3-го жовтня. Вересень в свою чергу відзначився відкриттям власного ресторану в приміщенні Кабінету Міністрів України, що став ювілейним 20-тим в мережі.

Для відкриття ресторану "Єврохата" необхідне приміщення площею від 200 до 400 кв.м., та початкові інвестиції на рівні $70.000 — $100.000, з яких $20.000 - вартість франшизи. Інвестиції в ресторан повертаються протягом близько 1,5 року.

Для Єврохати франчайзинг є засобом динамічного розвитку мережі. З партнером-франчайзі спільно опрацьовується маркетингова кампанія по розвитку торгової марки в регіоні, проводяться маркетингові дослідження та надається комплексна підтримка на протязі всього періоду співпраці.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Єврохата International

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank