24.10.2008

Індійська косметика для українців

Індійський виробник Himalaya Drug Co. реалізовуватиме свою продукцію у співпраці з роздрібними мережами формату дрогері та аптеками

Компанія Himalaya Drug Co. планує не лише закріпитися в Україні, але й стати лідером ринку в своєму сегменті. Як коментує генеральний представник торгової марки "Гімалаї Хербалс" в Україні Олексій Виноградов інвестиції індійської компанії в наш ринок складуть до кінця 2009 року близько $3 млн.

За оцінками індійської компанії ріст косметичного ринку в Україні складає близько 20-25% щорічно, тоді коли в Росії цей показник дорівнює 14%

Для розповсюдження продукції ТМ "Гімалаї Хербалс" в Україні обрано два канали дистрибуції - магазини формату дрогері та аптеки. Пан Виноградов також зазначив, що компанія вже домовилася з більшістю мереж формату дрогері про введення продукції в асортимент мереж, в тому числі із "Космо" та "DЦ" - що розвиваються за допомогою франчайзингу.

Індійська косметика має з'явитися на прилавках магазинів вже 1-го листопада. Через аптеки планується реалізовувати близько 8% загального обсягу продукції.

Компанія Himalaya Drug Co. заснована в Індії щу в 1930 році. В 1996 році компанія вийшла на міжнародний ринок. На сьогодні косметична продукція компанії продається в 75 країнах світу, з яких найбільшими ринками збуту для індусів є Росія, ОАЕ, США, Малайзія та Сингапур.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Індійська косметика для українців

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank