Мистецтво екпонувати франшизи

За 4 дні на виставці побувало 29 тисяч відвідувачів
Понедельник
21.04.2008
В березні цього року в 27-мий раз відбулася франчайзингова виставка в Парижі, що заслужено вважається наймастштабнішою франчайзинговою подією в Європі
 

В цьогорічній виставці взяло участь 440 франчайзингових мереж, з яких близько 22% складали мережі з 17 країн світу (найбільше із Австралії, США, Іспанії та Італії), що шукали мастер-франчайзерів, або ж окремих франчайзі чи дистрибуторів у Європі.

За 4 дні на виставці побувало 29.000 відвідувачів, здебільшого це були підприємці. Згідно опитування 92% відвідувачів були задоволені виставкою. 38% відвідувачів були парижанами, 48% - французи що проживають поза Парижем, та 14% - іноземці. Загалом іноземні відвідувачі походили із 92 країн світу. Найчастіше це були представники Європейського Союзу. На 2-гому місці по кількості відвідувачів - представники країн Північної Африки. Кількісно представники Східної Європи займають 5-те місце (після Середнього Сходу та Азії).

Організатори виставки щороку намагаються привабити іноземних відвідувачів, щоб зберегти та посилювати міжнародне значення виставки. Наприклад за умови попередньої реєстрації, іноземець має право на безкоштовне відвідування виставки, каталог та багато інших привілеїв.

Франчайзингова виставка в Парижі також вважається щорічним епіцентром для мастер-франчайзерів, та інвесторів, які зацікавлені в такій ліцензії. Для цього в рамках виставки організовується окрема програма - мастер-франчайзингові зустрічі. Інвестор, зацікавлений в купівлі мастер-франшизи реєструється на участь у програмі перед початком виставки, організатори підшуковують мастер-франшизи згідно вимог інвестора, та організовують зустрічі під час виставки. Цього року відбулося 133 таких зустрічей з французькими та іноземними франчайзерами.

У 2008 році також спостерігався зріст інвестиційних можливостей - 53% відвідувачів мали більше ніж 75.000 Євро вільних коштів. В межах франчайзингової виставки в Парижі також проходили цикли семінарів "Франчайзингова Академія", були нагороджені найуспішніші франчайзера та франчайзі.

У 2009 році Franchise Expo Paris відбудеться 13-16 березня в Парижі, виставковому центрі Paris Expo Porte de Versailles.


на форуме

Как открыть салон тайского массажа

#Тайский массаж#Тайские массажистки# Русско - тайская семья будет рада партнерам и...

2 комментарии
последняя 01.07.2022
Инвестиции в бизнес

Свежие предложения в сфере продажи бизнеса в Украине - https://inventure.com.ua/investments/business

2 комментарии
последняя 06.07.2019
Brand New Products теперь и в Украине

(Этот текст вытянул из польского форума, очень много негатива о фирме,поляки не могут...

6 комментарии
последняя 05.05.2019
Бариста Плюс - франчайзинг по иерархии

http://www.kstu.kz/

7 комментарии
последняя 27.03.2019
Бариста Плюс - франчайзинг по иерархии

http://www.kstu.kz/

7 комментарии
последняя 27.03.2019
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 комментарии
последняя 02.04.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 комментарии
последняя 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 комментарии
последняя 08.12.2016