LMI - консультант на ліцензії

Фінансові умови франчайзингової співпраці з Leadership Management Ukraine початкові інвестиції у розмірі 15000 USD (кошт франшизи), та сталі відрахування у маркетинговий фонд
Вторник
21.10.2008
Leadership Management Ukraine планує залучити до співпраці 6 нових франчайзі до кінця 2009 року
 

Міжнародна корпорація Leadership Management International (LMI) займається кадровим консалтингом, а також реалізовує програми направлені на розвиток та підвищення ефективності менеджменту компаній. Компанія має представництва в 62 країнах світу, та розвивається за допомогою франчайзингу.

В Україні з 2004 року працює компанія Leadership Management Ukraine - генеральний ліцензіат Leadership Management International, що має ексклюзивні права на розповсюдження програм LMI на території України. На сьогодні в Україні співпраця ведеться з одним франчайзі в місті Києві. У планах на 2009 рік залучення партнерів з Харкова, Дніпропетровська, Донецька, Одеси та АРК, а також ще одного франчайзі в столиці.

Для залучення нових партнерів LMI проведе ряд презентацій своєї франчайзингової пропозиції до кінця поточного року на тему "Власний бізнес в консалтингу - це легко!". Перша презентація відбудеться 1 листопада в Донецьку.

Партнером-франчайзі LMI може бути підприємець без створення юридичної особи, новостворена, або ж існуюча компанія, для якої програма LMI буде додатковим продуктом в портфелі послуг. В останньому випадку вимагається, щоб інші продукти в портфелі компанії-франчайзі не конкурували з продуктами LMI.

За словами директора Leadership Management Ukraine Світлани Соколової, компанія шукає партнерів, для яких LMI буде не лише додатковим напрямком бізнесу, де можна купити франшизу, найняти персонал, поставити цілі та чекати прибутків. Партнер повинен сам активно займатися бізнесом та продуктами LMI, сфокусувавши на цьому більше частину свого часу та енергії.


на форуме

АЛМАЗНАЯ Гравировальная Игла

АЛМАЗНАЯ Гравировальная Игла: САУНО/САУНО...

1 комментарии
последняя 30.03.2020
подвальное помещения 70 кВ.м.

Есть подвальное помещения 70 кВ.м. в центре Киева, узкий спуск по лестницы, есть вода, канализация,...

1 комментарии
последняя 30.11.2019
Как правильно создать сайт для нового бизнеса?

Интересно получилось

1 комментарии
последняя 01.06.2016
CK-STANDART - франшиза, что востребована временем

CK-STANDART - франшиза, что востребована временем - да лохотрон это все!!! Моя оценка этой франшизы по...

1 комментарии
последняя 08.07.2015
Мобильные приложения с AppGlobal

Франшиза в полном понимании этого слова - договор, предполагающий передачу не только модели...

2 комментарии
последняя 26.01.2015
Мобильные приложения с AppGlobal

Почему эту франшизу нельзя найти на сайте Роспатент? Ведь это обязательная процедура!

2 комментарии
последняя 01.01.2015