Дуже популярна в Росії мережа, що розвивається також по франчайзингові схемі ставила перед собою амбітні плани щодо України, наприклад до кінця 2007 року мали розпочати діяльність не менш ніж 60 магазинів
Суббота
18.10.2008
Всі українські магазини "Арбат Престиж" купила дніпропетровська компанія "Руш", що володіє мережею парфюмерно-косметичних магазинів "Єва"
 

Російська компанія на момент укладення угоди про продаж встигла відкрити в Україні 31 магазин під назвою "Арбат Престиж". Всі магазини було продано, проте вартість угоди не уточнюється. Угоду про продаж було завершено наприкінці вересня.

Директор відділу маркетингу мережі Єва Дмитро Шевченко повідомив, що вже в жовтні цього року на місці придбаних магазинів Арбат Престиж в Києві, Харкові, Чернігові та Конотопі планується відкрити магазини "Єва".

Нагадаємо, що російська компанія хотіла продати свої українські магазини ще починаючи від весни. Відсутність попиту на магазини "Арбат Престиж" учасники ринку та потенційні покупці пояснювали їх не дуже вдалою локалізацією, а також тим, що всі точки працювали за договором оренди.