04.09.2008

Боротьба з корупцією в високих кабінетах

Держкомпідприємництво України в рамках боротьби з корупцією обмежить контакт чиновника та підприємця

Максимальне обмеження контакту чиновника та підприємця - самий ефективний спосіб боротьби із корупцією. Про це заявив голова Державного комітету по питаннях регуляторної політики та підприємництва України Костянтин Ващенко під час Інтернет-конференції присвяченої 10-літтю Дня підприємництва на порталі ЛІГА.net.

За словами пана Ващенко, всі реформи останніх років в сфері спрощення ліцензування, перевірок суб’єктів підприємницької діяльності, ставили перед собою саме цю мету. Цим можна пояснити те, що такі реформи проходять досить важко, оскільки кінцевим результатом є зменшення адміністративного впливу на бізнес.

"Удар по хабарях, в тому числі через різні позабюджетні фонди, в які підприємцям часто доводиться платити для отримання того чи іншого документу... І, звичайно, чиновникам це не дуже подобається. Тим не менше, незважаючи на весь опір, який ми відчуваємо, ми чітко бачимо свою місію та намагаємося її реалізовувати", - заявив К.Ващенко.

Пан Ващенко також запевнив, що державна політика України в сфері розвитку підприємництва направлена на те, щоб максимально усунути фіскальні та інші бар’єри, які заважають бізнесу розвиватися. За його словами, такої ж думки Президент, Прем’єр-міністр та Верховна Рада.

За матеріалами газети "Частный Предприниматель"

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Боротьба з корупцією в високих кабінетах

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank