02.09.2008

Фінансування бізнесу в Україні за підтримки IFC

IFC, член Групи Світового банку, оголосила про початок нового етапу партнерства з ВАТ «Сведбанк»

Виконавчий віце-президент IFC Ларс Танелл (Lars Thunell) підписав кредитну угоду про надання цьому банку фінансування, що буде використано для кредитування малих і середніх підприємств, а також іпотечного фінансування для фізичних осіб.

IFC надає ВАТ «Сведбанк» та ЗАТ «Сведбанк Інвест» кредити у розмірі 70 мільйонів доларів США з власного рахунку. IFC також виконає важливу роль у мобілізації паралельних та синдикованих кредитів на загальну суму майже 69 мільйонів доларів США, щоб завершити пакет фінансування для банку.

Це - одна з найбільших інвестицій IFC у фінансовий сектор України та перша синдикація IFC для української фінансової установи. Завдяки цьому фінансуванню буде збільшено обсяг кредитних коштів для малих підприємств, а також розширено доступ до іпотечного фінансування для тих, хто потребує житла.

IFC

IFC, член Групи Світового банку, сприяє сталому економічному зростанню країн, що розвиваються, інвестуючи у приватний сектор, мобілізуючи капітал на місцевих та міжнародних фінансових ринках, а також надаючи компаніям і урядам консультативні послуги та послуги з управління ризиками.

Україна стала акціонером та членом IFC у 1993 році. Станом на 30 червня 2008 року, IFC інвестувала 988 мільйонів доларів США у 42 проекти в Україні.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Фінансування бізнесу в Україні за підтримки IFC

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank