19.11.2008

Кризою по Україні

Найбільше від світової фінансової кризи постраждали такі галузі вітчизняної економіки, як промисловість та будівництво. Криза негативно вплинула і на фінансовий сектор

Найбільше від світової фінансової кризи постраждали такі галузі вітчизняної економіки, як промисловість та будівництво. За даними Держкомстату, обсяги виробництва у вересні зменшилися порівняно із серпнем на 4,1%. Будівельні роботи у січні—вересні скоротилися на 7,2% (порівняно з аналогічним періодом минулого року). Найбільших збитків завдано східним регіонам, у яких зосереджені великі промислові підприємства. У Луганській області обсяг промислового виробництва у вересні зменшився на 14%, Дніпропетровській — на 9,4%, Донецькій — на 7,9%.

Найбільших збитків завдано східним регіонам, у яких зосереджені великі промислові підприємства

За даними міністра праці та соціальної політики Людмили Денисової, на початку листопада у вимушену безоплатну відпустку відправили понад 25 тис. працівників підприємств, зарплату і кількість робочих днів скоротили 82,2 тис. осіб. У вересні офіційний рівень безробіття був на рівні 1,8% (у Держслужбі зайнятості було зареєстровано 538 тис. безробітних). На сьогодні загальний рівень безробіття в Україні оцінюють у 5,5%.

Криза негативно вплинула і на фінансовий сектор. За даними агенції Head Hunter, у жовтні кількість вакансій для білих комірців зменшилася на 10–15%, пропозицій від роботодавців у сегменті страхування — на 50%, у банківсько-інвестиційній діяльності — на 70%.

www.kontrakty.com.ua

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Кризою по Україні

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank