10.11.2008

На тлі кризи роботодавці почали масово заощаджувати на зарплатах

За даними порталу з працевлаштування Job.ukr.net, у жовтні роботодавці пропонували новим співробітникам у середньому на $ 100 менше у порівнянні з вереснем, пише газета Діло

Як повідомляється, що більше за інших втратили юристи, інженери і менеджери з персоналу. Зниження зарплат за цими спеціальностями в деяких випадках сягнуло $ 250. Так, ще на початку вересня юристам пропонували в середньому $ 1,1 тисячі. Тепер - $ 925.

Одночасно рекрутери підтверджують: знижуються як суми пропонованих зарплат, так і вимоги тих, хто хоче працевлаштуватися, пише Діло

За словами директора рекрутингової компанії Форсаж Олени Грищук, така тенденція у першу чергу спостерігається серед фахівців початкового ланки: персональних помічників, секретарів і бухгалтерів. Раніше вони вимагали у середньому $ 800, зараз погоджуються і на $ 600.

"Також істотно впали запити фахівців інвестиційного та девелоперського бізнесу. Якщо раніше проект-менеджери просили в середньому $ 5 тисяч, то тепер готові працювати за $ 2,5 тисячі ", - говорить Грищук.

Аналогічна ситуація і серед фінансових аналітиків. Вони шукають роботу із зарплатою від півтори тисячі доларів (раніше цей показник становив $ 2,5 тисячі).

Експерти прогнозують - криза у повній мірі ще не торкнулася України, а тому найгірше ще попереду. На думку директора рекрутингового агентства Комільфо Іллі Фоміна, існує ймовірність того, що незабаром компанії будуть відмовлятися від більш дорогих співробітників, замінюючи їх дешевшими менеджерами.

Як повідомлялося, працівників великих підприємств міста Дніпропетровськ звільняють, відправляють у безстрокову відпустку і переводять на триденний графік. Ще стало відомо, що в Україні почалися масові скорочення персоналу. Одночасно, за прогнозом члена правління Фонду соціального страхування на випадок безробіття Петра Петриченка, до кінця цього року роботу можуть втратити ще півмільйона українців.

www.ua.korrespondent.net

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
На тлі кризи роботодавці почали масово заощаджувати на зарплатах

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank