02.11.2008

Український Острів Суші

Компанія FFS відкривши в 2005 році перший демократичний ресторан японської кухні Япі одразу вразила всіх незвичною концепцією закладу

Скляні столики без ніжок, прозорі стіни та багато інших "фішок" роблять враження не тільки у клієнтів, але й у перехожих із вулиці.

На відміну від традиційних ресторанів японської кухні, в ЯПІ відсутні такі елементи як бамбук, ієрогліфи на станах, не знайдеш тут картин із зображенням фудзіямі, ані зустрінеш персоналу в стилі самураїв чи гейш

На сьогодні в Україні працюють 5 ресторанів ЯПІ: два в Києві, та по одному в Кривому Розі, Львові та Севастополі. Мережа ресторанів розвивається за системою франчайзингу. Звичайно, при вході партнеру-франчайзі доведеться інвестувати не малу суму, проте бренд, відпрацьована концепція та ноу-хау неодмінно дадуться взнаки.

В ЯПІ сміливо поєднано хай-тек дизайн з японським мінімалізмом та традиційною кухнею, що сьогодні спостерігається в сучасному молодіжному середовищі Японії. Авторам ідеї довелося навіть побувати в Японії, щоб особисто відчути настрої та стиль життя тамтешньої молоді та перейняти досвід з першоджерела.

Компанія Системи Швидкого Харчування (Fast Food Systems) має у своєму портфелі крім бренду ЯПІ, такі відомі торгові марки як Піца Челентано, Картопляна Хата, Кафе Пункт та По-перше, які розвиває по франчайзингу. Всі власні та франчайзингові ресторани торгових марок FFS об’єднуються в мережу "ЕgoЇсти".

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Український Острів Суші

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank