Форум: Досвід франчайзі в невеликих містах України

29.07.2009
комментариев: 1
*.la.net.ua

Цікаво дізнатися про досвід франчайзі в невеликих містах, наприклад районних центрах (сфера послуг-фітнес клуб для жінок)

10.08.2009
комментариев: 2
*.178.adsl.unitel.net.ua

Нато, спеціально для вас редакція Franchising.ua поцікавилась цим напрямом.Наразі досвіду відкриття і роботи франчайзингових фітнес-клубів в маленьких містах (менше 60 тис. жителів) України немає. Більшість з представлених на ринку фітнес-послуг компаній потребують великих інвестицій, і є можливість, що відкриття франчайзингового клубу в маленькому місті просто не окупиться. Саме тому ці великі компанії навіть не афішуюють своєї зацікавленості аудиторією маленьких міст. Виняток становлять франчайзингові мережі клубів, що мають "легку" концепцію і не потребують великих інвестицій та великих приміщень. Про одну з таких компаній ми нещодавно написали статтю http://franchising.ua/article/419/

ПРОФИТ систем не несет ответственности за содержание сообщений, отправленных пользователями форума. Сообщения рекламного характера, а также те, что противоречат этическим принципам или могут навредить репутации и хорошему имени, будут удалены, а авторы таких сообщений безоговорочно заблокированы.

IP адрес компьютера учасника форума, который отправляет сообщение, отображается для всех посетителей.

Редакция портала оставляет за собой право частично или полностью использовать в статьях портала Franchising.ua содержание сообщений, которые публикуются на форуме пользователями.

Наш контакт: info@franchising.ua.

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank