Форум: Франчиза Ломбард

24.11.2010
alegris
*.pool.ukrtel.net

Ломбард «Совєтський» пропонує зацікавленим особам співпрацю на умовах франчайзингу. А саме, Ми допоможемо Вам відкрити і організувати ломбардну діяльність «під ключ». Ми даємо Вам можливість самостійного управляти та контролювати свої ресурси в організації та проводити самостійно ломбардну діяльність.

Умовами спільного співробітництва є:
Одноразовий вступний внесок складається 20 000 грн. і йде на:

- Оформлення і реєстрацію відокремленого підрозділу - філії Вашого ломбарду.
- Реєстрацію дозвільних документів для відкриття.
- Навчання Вашого персоналу по обов'язковій програмі ведення ломбардну діяльність.
- Наданням Вам всього необхідного сертифікованого обладнання по роботі з дорогоцінними металами і камінням їх класифікацій, грамотної і правильної оцінки.
- Програмного забезпечення для ломбарду по роботі з клієнтами, формування та обліку операцій, що проводяться, та звітності до висуваються вимогами Держкомфінпослуг, Податкових органів і комітету Фінансового моніторингу.
- Подання та оформлення ВСІЄЇ нормативної юридичної бази для проведення Вашої фінансово-економічної діяльності, правовстановлюючих типових договорів і кредитних угод та інших нормативних документів регулюючих Нашу з Вами діяльність.
- Координацію та допомогу у Вашій фінансово - економічної діяльності відповідно до Податкового Кодексу та Законів України про ломбардну діяльність.
ЩОМІСЯЧНИЙ фіксований платіж від 1000-2000 грн., Який формується з:

- Юридичного захисту у проведенні Вами своєї фінансово-економічної діяльності.
- Проведення нами всіх відрахувань по фондах з / п; відрахуванням із соціального страхування та пенсійного фонду і т.д. за Вас і вашого персоналу.
- Бухгалтерського супроводу (формування всіх звітностей) подається нами по дочірньому філії зі щоденною подачею на головний офіс його обробкою, і підготовкою до здачі в Державний Комітет Регулювання Ринку Фінансових Послуг (Держкомфінпослуг), Міністерство Фінансів, податкові органи, пенсійний та інші фонди.
- Юридичного супроводження; форм, правил і законів про ведення Вами ломбардну діяльність.
З Нами

- Ви економите грошові кошти на отримання дозвільних документів (еквівалент $ 15000).
- Ви економите час на отримання дозвільних документів (близько 7 місяців).
- Ви звільняєтесь від вимог до керівника та головному бухгалтеру ломбарду та, відповідно, від витрат на отримання свідоцтв про проходження навчання.
- Ви економите на юридичному супроводі (еквівалент $ 300).
- Ви економите на бухгалтерському супроводі (еквівалент $ 200).Прослушать

26.11.2010
Лариса
*.178.adsl.unitel.net.ua

Бизнес для бомжей, наркоманов и алкашей! Мимо ваших люмбардов ходить страшно, одни ворюги там собираются и несут наворованное

30.11.2010
Torry
*.pool.ukrtel.net

Вы точно в союзе советском не жили – там учили не высовыватся. Изучите вопрос юридический ломбардного бизнеса, прежде чем открыто заявлять про свою франшизу (ржачные вы со своей франчизой :). А то дело то это подсудное и с одним вашим ломбардом во львове денег на крышу ой как не хватит….

ПРОФИТ систем не несет ответственности за содержание сообщений, отправленных пользователями форума. Сообщения рекламного характера, а также те, что противоречат этическим принципам или могут навредить репутации и хорошему имени, будут удалены, а авторы таких сообщений безоговорочно заблокированы.

IP адрес компьютера учасника форума, который отправляет сообщение, отображается для всех посетителей.

Редакция портала оставляет за собой право частично или полностью использовать в статьях портала Franchising.ua содержание сообщений, которые публикуются на форуме пользователями.

Наш контакт: info@franchising.ua.

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank