Ціль - представництва у всіх обласних містах
Універсальний Прибиральник знаходить шляхи залучення нових франчайзі до мережі
Цього року заплановано розширити територію присутності представництв компанії та охопити мережею всі обласні міста країни. Крім того, були визначені пріоритетні напрями розвитку: список з 92-х міст, в яких заплановано в майбутньому відкрити офіси "Універсального Прибиральника".
"Для перших десяти франчайзі з пріорітетних міст, ми проводимо акцію - місяць безкоштовного користування франшизою. Звичайно, не лише це зараз приваблює людей до покупки бізнесу "Універсального Прибиральника". Ми постійно намагаємося пропагувати культ чистоти, і це не лише соціальний аспект нашої діяльності. Ми доносимо до компаній - наших потенційних клієнтів - важливість такої послуги як клінінг і таким чином постійно розширюємо наше клієнтське коло. Також ми обрали для себе ефективну рекламну стратегію, яка сконцентрована на потужній інтернет-рекламі, і допомагаємо нашим партнерам у пошуку клієнтів: приймаємо і спрямовуємо запити зі всієї України", - розказав директор франчайзингової мережі та винахідник концепції "Універсального Прибиральника" Анатолій Мельник.
"Універсальний Прибиральник" підписав минулого місяця договір з ще одним франчайзі, і тепер послугами компанії можуть скористатися також жителі міста Тернопіль. Наразі ведуться підготовчі роботи, і повноцінно цей офіс запрацює з 1-го лютого. Тепер "Універсальний Прибиральник" надає послуги в Івано-Франківську, Львові, Хмельницькому, Донецьку, Дніпропетровську та Тернополі. Також компанія зараз відбирає партнера для відкриття представництва та роботи у Києві і веде переговори з такими містами, як Запоріжжя та Миколаїв.
Після відкриття представництва у Києві "Універсальний Прибиральник" планує підписувати домовленості про надання клінінгових послуг великим всеукраїнським мережевим компаніям. Це дасть можливість франчайзі на місцях обслуговувати цих клієнтів у своєму місті.
Дивитись в каталозі франшиз
Featured franchises
No featured franchises
Other concepts from sector послуги населенню (B2C)
Актуально
Перейти в каталог
Понад 300 іноземців розвивають свій бізнес у Żabka
З року в рік все більше іноземців підтримують польську економіку.
У Польщі можна успішно розвивати бізнес
Про шлях Кирила Валадкевича та його досвід відкриття власного бізнесу в Польші.
Мережа OS.9 – підсумки та плани.
Яким видався 2023 рік для франшизи "Мережа OS.9"?
Навіщо аналітика ринку франчайзингу?
Якщо задумались над питанням «А для чого мені аналітика?», ось декілька метрик, які допоможуть зрозуміти навіщо вам це потрібно.
