Білюкс: електрика виграє
Стимулювання до переходу народу на електроопалення сприяє розвитку компанії
Не є секретом, що у Франції, Німеччині чи, наприклад, Південній Кореї споживання електрики на опалення та освітлення в десятки, а то й тисячі разів більше, ніж у країнах з багатими запасами енергоресурсів. Статистика свідчить, що сьогодні в Україні, частка електроенергії на опалення становить мінімальний мінімум, тоді як у європейських країнах вона коливається у діапазоні 20-80%. А значить роботи в даній ніші дуже багато. Тому українська компанія «Білюкс», яка з 2005 року спеціалізується на інфрачервоному опаленні, поступово нарощує оберти. На даному етапі вона має філії у таких містах України, як Харків, Київ, Хмельницький, Полтава, Львів, Чернігів, Білгород-Дністровський, Рівне та ін. А також працює партнерський офіс у Румунії.
«Нещодавно ми прийняли участь у головній виставці опалення України Аква-Терм і зробили висновки, що в Україні лише 1% складають енергозберігаючі електричні системи опалення, на відміну від інших країн, де цей показник - від 20% до 80%. Цей факт ще раз показує, яке безгазове майбутнє чекає Україну. Але поки в нашій країні навколо одні котли. Народ, як і раніше, не знає про економічне стельове довгохвильове опалювання. Всі в шоці від подорожчання газу на 330%. Але ж електрика подорожчала тільки на 50% і сьогодні можна платити за електроенергію за мінімальним тарифом: до 100 кВт/год в місті; до 150 кВт/год у сільській місцевості; до 3600 кВт/год на опалювальний період, якщо електроопалення та ін.», - ділиться Олег Литвинов, керівник компанії «Білюкс».
Для відкриття філії «Білюкс», франчайзі потрібні інвестиції від 2000$. Інвестований капітал у енергозберігаючі обігрівачі володіє великою швидкістю - за 6 місяців капітал можна обернути 1-3 рази. При рентабельності до 90% - це від 90% до 270% повернення інвестицій на рік. Тобто бізнес окупається за один сезон, а фінансові ресурси для подальшого розвитку компанія бере не у банків, а у своїх франчайзі. Один із найважливіших аргументів на користь стельових панелей Білюкс перед іншими видами обладнання - це високий коефіцієнт корисної дії. Використання електричних стельових інфрачервоних панелей дозволяє економити від 40% енергії в порівнянні з іншими опалювальними системами.
Featured franchises
No featured franchises
Актуально
Перейти в каталог
Понад 300 іноземців розвивають свій бізнес у Żabka
З року в рік все більше іноземців підтримують польську економіку.
У Польщі можна успішно розвивати бізнес
Про шлях Кирила Валадкевича та його досвід відкриття власного бізнесу в Польші.
Мережа OS.9 – підсумки та плани.
Яким видався 2023 рік для франшизи "Мережа OS.9"?
Навіщо аналітика ринку франчайзингу?
Якщо задумались над питанням «А для чого мені аналітика?», ось декілька метрик, які допоможуть зрозуміти навіщо вам це потрібно.
