Burger King передумав
Одна з найбільших світових мереж ресторанів швидкого харчування, не планує зайняти місце McDonald’s в Криму
Головний американський офіс мережі швидкого харчування Burger King, яка планувала вийти на ринок Криму, прийняв рішення, що не працюватиме на півострові. Рішення було прийнято американськими акціонерами компанії. "Ні Burger King Worldwide, ні інші наші франчайзі не планують відкривати ресторани Burger King у Криму", - повідомив представник компанії Брайсон Торнтон. На даний момент ринок фастфуду в Криму не зайнятий жодною великою іноземною компанією. За інформацією зарубіжних ЗМІ.
Burger King, заснована в 1954 році в США, спеціалізується на гамбургерах. Компанія нараховує понад 13 тисяч ресторанів в усьому світі і є другою найбільшою мережею ресторанів швидкого обслуговування.
Featured franchises
No featured franchises
Other concepts from sector заклади харчування
Актуально
Перейти в каталог
Понад 300 іноземців розвивають свій бізнес у Żabka
З року в рік все більше іноземців підтримують польську економіку.
У Польщі можна успішно розвивати бізнес
Про шлях Кирила Валадкевича та його досвід відкриття власного бізнесу в Польші.
Мережа OS.9 – підсумки та плани.
Яким видався 2023 рік для франшизи "Мережа OS.9"?
Навіщо аналітика ринку франчайзингу?
Якщо задумались над питанням «А для чого мені аналітика?», ось декілька метрик, які допоможуть зрозуміти навіщо вам це потрібно.