Margo відкриває нові точки
До 2017-го року мережа гіпермаркетів меблів Margo розшириться до 6 об’єктів.
ТОВ "Марго Групп" (Донецьк), керуюча компанія мережі гіпермаркетів меблів Margo, планує в найближчі три роки відкривати по одному об'єкту на рік. Через високі орендні ставки компанія планує розвивати мережу на орендованих площах. Другий столичний меблевий гіпермаркет мережі відкриється в 2014 році в складі одного з торгових центрів, що споруджуються наразі. Його площа складе більше 10 тис. кв. м. Протягом трьох років гіпермаркети Margo відкриються в Маріуполі та Одесі.
Сьогодні мережа меблевих магазинів Margo представлена трьома гіпермаркетами у Донецьку, Києві та Макіївці. Мережа Margo з 2013 року є повноправним членом Європейської бізнес асоціації.
Торік "Марго Груп" збільшила чистий прибуток на 11,4% порівняно з 2011 роком - до 0,24 млн грн. Статутний капітал "Марго Групп" складає 6,325 млн грн.
Featured franchises
No featured franchises
Актуально
Перейти в каталог
Понад 300 іноземців розвивають свій бізнес у Żabka
З року в рік все більше іноземців підтримують польську економіку.
У Польщі можна успішно розвивати бізнес
Про шлях Кирила Валадкевича та його досвід відкриття власного бізнесу в Польші.
Мережа OS.9 – підсумки та плани.
Яким видався 2023 рік для франшизи "Мережа OS.9"?
Навіщо аналітика ринку франчайзингу?
Якщо задумались над питанням «А для чого мені аналітика?», ось декілька метрик, які допоможуть зрозуміти навіщо вам це потрібно.
