Terra Organica: франчайзі за п’ять днів
Менше тижня тривали переговори з партнерами із Дніпропетровська. Результат - відкриття першого магазину Terra Organica вже у жовтні.
З початку осені компанія «БІ ОРГАНІК» відзначає активізацію ринку. Тільки у вересні кількість бажаючих створити бізнес за франчайзинговою моделлю ТМ Terra Organica збільшилася вдвічі, порівняно з останнім місяцем літа. «До нас надійшло більше двадцяти звернень потенційних франчайзі, - розповідає засновниця ТОВ «БІ ОРГАНІК» Ольга Іванова. - Партнерів приваблює, в першу чергу, ідея реалізації продукції з європейською сертифікацією якості. Всі наші продукти мають такий сертифікат».
Відкриття першого магазину Terra Organica в Дніпропетровську призначено на середину жовтня. Після п'ятиденних переговорів ще місяць займає оформлення необхідних документів, а також виготовлення обладнання під конкретне приміщення. У планах компанії на найближче майбутнє - відкриття магазинів у Донецьку, Одесі та Миколаєві. «Вже є певні домовленості з франчайзі із південних регіонів, - каже Ольга Іванова. - Через те, що південні райони вважаються досить забрудненими, саме тут наша екологічно чиста продукція користується підвищеним попитом».
Розбудова бізнесу за франчайзинговою моделлю ТМ Terra Organica відрізняється від більшості пропозицій відсутністю роялті. Згідно з угодою, паушальний внесок сплачується одноразово.
Дивитись в каталозі франшиз
Featured franchises
No featured franchises
Other concepts from sector продукти харчування, напої
Актуально
Перейти в каталог
Понад 300 іноземців розвивають свій бізнес у Żabka
З року в рік все більше іноземців підтримують польську економіку.
У Польщі можна успішно розвивати бізнес
Про шлях Кирила Валадкевича та його досвід відкриття власного бізнесу в Польші.
Мережа OS.9 – підсумки та плани.
Яким видався 2023 рік для франшизи "Мережа OS.9"?
Навіщо аналітика ринку франчайзингу?
Якщо задумались над питанням «А для чого мені аналітика?», ось декілька метрик, які допоможуть зрозуміти навіщо вам це потрібно.
