Українське майбутнє JYSK
Компанія має намір зайнятися відкриттями нових магазинів товарів для дому.
Сьогодні JYSK Nordic планує розширити власну мережу до 20 точок до 2014 року. У цьому році компанія відкрила 5 нових JYSK і у вересні має намір представити ще 2 магазини. Вони будуть знаходитися в торгових центрах «Аркадія» (Київ) і «Амстор» (Макіївка). Але на цьому плани торгової марки не закінчуються: до 2013 року з'являться ще 3 магазини JYSK.
Мережа магазинів товарів для дому під ТМ JYSK охоплює нині 2 тисяч роздрібних точок в 34 країнах світу. На українському ринку бренд з'явився в 2004 році. Тепер на території України функціонують лише власні магазини. Усіх їх компанія вирішила викупити у свого франчайзі. «Можемо зазначити, що надалі в Україні JYSK Nordic не планує застосовувати франчайзингову схему роботи, - стверджує виконавчий директор «ЮСК-Україна» Євген Іваниця. - Але, взагалі, франчайзинг використовується в деяких країнах. Наприклад, в Гренландії, на Фарерських островах і т.п.».
Featured franchises
No featured franchises
Актуально
Перейти в каталог
Понад 300 іноземців розвивають свій бізнес у Żabka
З року в рік все більше іноземців підтримують польську економіку.
У Польщі можна успішно розвивати бізнес
Про шлях Кирила Валадкевича та його досвід відкриття власного бізнесу в Польші.
Мережа OS.9 – підсумки та плани.
Яким видався 2023 рік для франшизи "Мережа OS.9"?
Навіщо аналітика ринку франчайзингу?
Якщо задумались над питанням «А для чого мені аналітика?», ось декілька метрик, які допоможуть зрозуміти навіщо вам це потрібно.
