Еко-лавка експериментує з форматами
Компанія відкрила магазин, який вирізняється великою площею та розширеним асортиментом
Два тижні тому столична мережа магазинів з продажу натуральних, екологічних продуктів харчування під ТМ "Еко-лавка" поповнилася бутіком нового формату. Торговельна точка розташовується у приміщенні з розмірами 48 м2, тоді як інші магазини мережі займають площу від 14 до 40 м2. "Магазин зроблений в дуже цікавому, незвичному стилі та розміщується у центральній частині міста, - розповідає директор з розвитку компанії "I-Eco" Олександр Петренко. - Ми значно розширили асортимент торговельної точки та продовжуємо далі працювати в цьому напрямку. Так, вже незабаром бутік реалізовуватиме таку свіжу продукцію, як кури, яйця тощо. Зараз компанія веде перемовини з хорошим постачальником. Якщо нововведення матиме позитивний ефект, поступово впроваджуватимемо його і в інших магазинах мережі".
Під ТМ "Еко-лавка" працює на сьогодні 10 власних та 9 франчайзингових закладів у місті Києві. У столиці компанія планує відкрити ще кілька франчайзингових точок, а потім взятися виключно за розвиток власної мережі. Що ж стосується регіонів, то тут I-Eco активно шукає партнерів, які повністю куруватимуть роботу на своїй території. Франчайзі, які візьмуться за розвиток мережі у своєму місті, отримують на це ексклюзивні права.
Для відкриття магазину "Еко-лавка" необхідне приміщення площею від 14 до 40 м2, а також - інвестиції в сумі від 80 тис. грн та вище. Окупність проекту становить від 4-х місяців. Компанія розглядає можливість партнерських відкриттів у містах з кількістю населення від 300 тис. чоловік.
Дивитись в каталозі франшиз
Featured franchises
No featured franchises
Other concepts from sector продукти харчування, напої
Актуально
Перейти в каталог
Про ситуацію продажу франшиз мережі OS.9
Як змінилаь ситуація на ринку продажів франшиз? Про це розповість керівник відділу продажу франшиз мережі OS.9 – Юлія Сербіна.
Понад 300 іноземців розвивають свій бізнес у Żabka
З року в рік все більше іноземців підтримують польську економіку.
У Польщі можна успішно розвивати бізнес
Про шлях Кирила Валадкевича та його досвід відкриття власного бізнесу в Польші.
Мережа OS.9 – підсумки та плани.
Яким видався 2023 рік для франшизи "Мережа OS.9"?
