Вихід Rostik/KFC та Pizza Hut відклається

В липні 2008 року AmRest і Kuwait Food Company підписали меморандум про намір створити спільне підприємство та розвивати мережу ресторанів Rostik/KFC та Pizza Hut на Україні. Участь у статутному капіталі фірм планувалося розподілити 50% на 50%. Розглядалася також можливість співпраці із локальним партнером, що може обійняти до 10% фірми.

Kuwait Food Company (Americana) володіє мережею понад 900 ресторанів між іншими таких марок як KFC i Pizza Hut на Близькому Сході та Середній Азії. Компанія є також одним з найбільшим франчайзі Yum!, - фірми що володіє брендами KFC i Pizza Hut.

AmRest Holdings - володіє виключними правами (мастер-франшизою) на розвиток KFC та Pizza Hut на території Польщі та Чехії. В Польщі компанія також має власні ресторанні мережі - Rodeo Drive и FreshPoint. У травні 2007 AmRest купила за $48 млн. російську компанію "Пицца Норд", в мережі якої тоді був 41 ресторан Rostik/KFC та Pizza Hut в Петербурзі, Казані та Москві.