форум: Troll вже в Києві 242

Лессі 29.09.2010 *.ll-162.240.163.188.kv.sovam.net.ua

Я пам\'ятаю магазини одягу Troll в Києві ще в кінці 90х років. Тоді були магазини на Басейній, але якось швидка зникли. Одяг там цікавий, з задоволенням купувала там футболки, спідниці та блузи...Вразило те, що одяг був підібраний за кольорами, тоді в Києві такої тенденції не було. От і цікаво, чи це той самий Троль, чи вже якийсь інший?

TopSecret & Friends 30.09.2010 *.94.100.212.18.untc.net

Хочемо Вас потішити тим, що дійсно це той самий Troll, але за не великим виключенням.  На тей час власником торгової марки Troll було інше підприємство. В 2004 році польська компанія Редан СА, яка між іншим є власником торгової марки TopSecret, викупила права на володіння маркою Troll. В Україні на сьогоднішній день ці торгові марки офіційно представляє дочірнє підприємство Бета-Реда Україна, яке з успіхом презентує марку TopSecret з 2007 року. З гордістю можемо заявити про те, що маємо 4 особисті магазини  TopSecret, з яких два мультібрендових марки TS&Troll, а також 14 франчайзингових. Зараз вже відкрився один монобрендовий магазин Troll, та планується відкриття другого  в жовтні цього року. Ми чітко не можемо сказати, чому магазин Troll не мав розвитку при попередньому власнику, та маємо велику надію на те, що цю торгову марку добре запам’ятають та полюблять Українці, тому що це дійсно дуже цікавий та якісний одяг.

З повагою до Вас,

Бета-Реда Україна

Катя 28.02.2011 *.bulefey.teremki.kiev.ua

Скажите, а можно устроится на работу в Troll?

на форуме

Редакция не несет ответственности за содержание сообщений, отправленных пользователями форума. Сообщения рекламного характера, а также те, что противоречат этическим принципам или могут навредить репутации и хорошему имени, будут удалены, а авторы таких сообщений безоговорочно заблокированы.

IP адрес компьютера учасника форума, который отправляет сообщение, отображается для всех посетителей.

Редакция портала оставляет за собой право частично или полностью использовать в статьях портала Franchising.ua содержание сообщений, которые публикуются на форуме пользователями.

Наш контакт: info@franchising.ua.