17.09.2008

Інтертоп взує всіх!

Холдинг МТІ, що є власником торговельної мережі взуття «Інтертоп» у 2009 році має намір відкрити 50 взуттєвих магазинів, інвестувавши близько $10 млн.

Період окупність одного такого магазину становить до 3 років, а в середньому інвестиції в 1 кв.м. складають від $800, за інформацією Сергія Бадритдинова - виконавчого директора департаменту товарів народного споживання МТІ.

Холдинг МТІ має в планах до кінця 2008 року відкрити ще 22 магазини взуття, довівши їхню загальну кількість по Україні до 141 магазини. На фото магазин Kidditop

З 50-ти запланованих нових магазинів, близько 20-ти з них будуть магазинами мережі «Інтертоп», 20 – монобрендових, та 10 магазинів мереж Plato і Kidditop.

На сьогодні торговельні марки глобальних брендів (Clarks, Ecco, Geox і ін.) займають 50% усього взуттєвого бізнесу холдингу MTI, міжнародні бренди (Vagabond, Ara, Camper, Gabor і ін.) - 40%, власні торговельні марки (Braska, Tiranitos, Lobster, Golderr, Gunter, Ukrainians) - 10%.

Заснована в 1991 році міжнародна торговельна компанія МТІ є одним з найбільших дистрибуторів IT-Продукції. У дистрибуторському портфелі компанії - продукція більше 50 світових виробників. В Україні компанія в 1993 році заснувала мережу взуттєвих магазинів «Інтертоп», що на сьогодні нараховує 51 магазин, а у портфелі компанії 36 торговельних марок взуття. На сьогодні компанія представлена також на ринку Казахстану й надалі планує освоювати ринки взуття інших країн.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Інтертоп взує всіх!

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank