02.09.2008

МакДональдс відтепер і в Полтаві

Кінець літа відзначився для компанії МакДональдс новим відкриттям. Це вже другий такий заклад в області, перший функціонує в Кременчуці.

30 серпня в Полтаві відкрився перший в місті ресторан найбільшої світової мережі швидкого харчування McDonald`s. Днем раніше підприємству з іноземними інвестиціями «Макдональдз Юкрейн ЛТД» надали земельну ділянку на будівництво першого ресторану у Луганську.

 McDonald’s, франчайзинг, франшиза

За стереотипами, що склалися в діловому світі, наявність в місті закладів цієї мережі є ознакою визнання інвестиційної привабливості міста і стає поштовхом до збільшення вкладання коштів.

У планах компанії на наступних 10 років збільшити кількість ресторанів у 4 рази - до 240 закладів, а також збільшити сегмент сніданків на 10% - про це повідомив генеральний директор «Макдональдс Юкрейн» Іан Борден.

Компанія McDonald's налічує понад 31 000 закладів у більше ніж 119 країнах світу, які щодня обслуговують 47 мільйонів відвідувачів. Україна – 102-га країна, де почала розвиватися мережа МакДональдз. 24 травня 1997 р. поблизу станції метро “Лук’янівська” у Києві відкрився перший ресторан мережі. Сьогодні в 16 містах України працюють 58 заклади (22 із них – у Києві).

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
МакДональдс відтепер і в Полтаві

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1172 комментария, 285 участников

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank