11.08.2008

KFC i Pizza Hut з франчайзингом на Україну

Мета AmRest і Kuwait Food Company створити спільне підприємство та розвивати мережу ресторанів Rostik/KFC та Pizza Hut на Україні. Можлива співпраця із локальним партнером.

Компанія AmRest, що володіє ліцензією на розвиток мережі ресторанів KFC i Pizza Hut у Чехії та Польщі, підписала вступний меморандум з Kuwait Food Company. Сторони виявили бажання утворити спільне підприємство, що буде розвивати мережу Rostik/KFC та Pizza Hut на Україні.

Перший раз AmRest інформувала про свої плани розвитку на Україні під кінець 2005 року, проте осінню 2006 компанія вирішила відтермінувати розвиток бізнесу на Україні на кілька років.

Kuwait Food Company (Americana) володіє мережею понад 900 ресторанів між іншими таких марок як KFC i Pizza Hut на Близькому Сході та Середній Азії. Компанія є також одним з найбільшим франчайзі Yum!, - фірми що володіє брендами KFC i Pizza Hut.

Участь у статутному капіталі фірм планується розподілити 50% на 50%. Розглядається також можливість співпраці із локальним партнером, що може обійняти до 10% фірми. Спільне підприємство повстане тільки за умови згоди власника марок KFC i Pizza Hut - фірми Yum!.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
KFC i Pizza Hut з франчайзингом на Україну

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank