15.05.2008

Zara - пеший магазин у Києві

8 травня в Києві, на вулиці Хрещатик 23, відкрився перший в Україні магазин Zara, що належить відомому світовому рітейлеру модного одягу компанії Inditex

Торговельна площа магазина становить 1000 кв. В ньому представлені колекції весняно-літнього одягу для жінок, чоловіків і дітей.

на прощі 1000 кв. м. на Хрещатику Zara пропонує одяг та взуття для жінок, чоловіків та дітей

«Частина, присвячена жіночого одягу, - найбільш важливому напрямку в колекції Zara, - складається із трьох основних ліній: Woman, Basic і TRF. Лінія Woman втілила в собі найостанніші тренди світової моди. Їй відведена основна площа магазина, тому що вона являє собою основу пропозиції Zara», - сказав директор українського представництва компанії Пабло Данглейд (Pablo D'Anglade).

Лінія Basic пропонує щоденний одяг за прийнятною ціною, в якому об’єднані останні модні тенденції, якісний дизайн та матеріали. Лінія TRF призначена для наймолодших покупців-жінок.

Чоловіча колекція Zara представлена в основному класичним стилем, однак у ній також є повсякденний одяг, яким може зацікавитися молодь. Також у магазині представлена колекція одягу для дітей, якій у магазині відведене окреме місце. Окрім одягу в магазині є також великий вибір аксесуарів та взуття.

«Україна - дуже цікавий ринок для Inditex з великим потенціалом росту. Ми плануємо розширити нашу присутність тут і постійно перебуваємо в пошуку нових приміщень для наших магазинів», - сказав Данглейд.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Zara - пеший магазин у Києві

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1172 комментария, 285 участников

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank