22.04.2008

Ун Моменто презентували послугу року

«Ун Моменто» стала лауреатом премії «Український Торговельний Олімп» в спеціальній номінації «Послуга року»

В 2007 році мережа хімчисток «Ун Моменто» стала лауреатом премії «Український Торговельний Олімп» в спеціальній номінації «Послуга року» за впровадження унікальної послуги по чищенню ексклюзивних виробів із текстилю та шкіри, яка відновлює речі та подовжує термін їх використання. Новий проект має назву OSCAR Luxury Cleaning Studio «Оскар»

Фото объекта системы Ун Моменто

На сьогодні «Ун Моменто» - найбільше підприємство хімічної чистки, не лише в Києві, але й на території України.

Компанія «Ун Моменто» - це мережа хімчисток та пралень, заснована в 1996 році. На сьогодні компанія - найбільше підприємство хімічної чистки, не лише в Києві, але й на території України.

В 2003 році хімчистка «Ун Моменто» стала переможцем в номінації «Краща хімчистка року». Протягом своєї діяльності компанія займала лідируючі позиції на ринку послуг з чищення речей. Зараз в структурі «Ун Моменто» в Києві – 7 фабрик та 36 приймальних пунктів, кількість яких постійно зростає.

Керівництво робить все можливе для подання широкого спектру послуг з метою задоволення потреб найвибагливіших споживачів. Саме тому, півтора року тому, керівництво «Ун Моменто» презентувало новий проект OSCAR Luxury Cleaning Studio, - чищення ексклюзивного одягу. Ця студія створена саме для вибагливих представників бізнес – еліти. Майстри цієї студії виконують замовлення, за які звичайні хімчистки навіть не беруться. Спеціалісти, технологи та дизайнери знаходять індивідуальний підхід до кожної речі та до кожного клієнта, контролюючи процес з замовлення до видачі.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Ун Моменто презентували послугу року

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank