21.04.2008

Мистецтво екпонувати франшизи

В березні цього року в 27-мий раз відбулася франчайзингова виставка в Парижі, що заслужено вважається наймастштабнішою франчайзинговою подією в Європі

В цьогорічній виставці взяло участь 440 франчайзингових мереж, з яких близько 22% складали мережі з 17 країн світу (найбільше із Австралії, США, Іспанії та Італії), що шукали мастер-франчайзерів, або ж окремих франчайзі чи дистрибуторів у Європі.

За 4 дні на виставці побувало 29 тисяч відвідувачів

За 4 дні на виставці побувало 29.000 відвідувачів, здебільшого це були підприємці. Згідно опитування 92% відвідувачів були задоволені виставкою. 38% відвідувачів були парижанами, 48% - французи що проживають поза Парижем, та 14% - іноземці. Загалом іноземні відвідувачі походили із 92 країн світу. Найчастіше це були представники Європейського Союзу. На 2-гому місці по кількості відвідувачів - представники країн Північної Африки. Кількісно представники Східної Європи займають 5-те місце (після Середнього Сходу та Азії).

Організатори виставки щороку намагаються привабити іноземних відвідувачів, щоб зберегти та посилювати міжнародне значення виставки. Наприклад за умови попередньої реєстрації, іноземець має право на безкоштовне відвідування виставки, каталог та багато інших привілеїв.

Франчайзингова виставка в Парижі також вважається щорічним епіцентром для мастер-франчайзерів, та інвесторів, які зацікавлені в такій ліцензії. Для цього в рамках виставки організовується окрема програма - мастер-франчайзингові зустрічі. Інвестор, зацікавлений в купівлі мастер-франшизи реєструється на участь у програмі перед початком виставки, організатори підшуковують мастер-франшизи згідно вимог інвестора, та організовують зустрічі під час виставки. Цього року відбулося 133 таких зустрічей з французькими та іноземними франчайзерами.

У 2008 році також спостерігався зріст інвестиційних можливостей - 53% відвідувачів мали більше ніж 75.000 Євро вільних коштів. В межах франчайзингової виставки в Парижі також проходили цикли семінарів "Франчайзингова Академія", були нагороджені найуспішніші франчайзера та франчайзі.

У 2009 році Franchise Expo Paris відбудеться 13-16 березня в Парижі, виставковому центрі Paris Expo Porte de Versailles.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Мистецтво екпонувати франшизи

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1172 комментария, 285 участников

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank