14.11.2008

Кольоровий бізнес

За 2 роки INKSYSTEM побудувала в Україні дилерську мережу з 43 представництв, в тому числі за допомогою франчайзингу

На сьогодні мережа INKSYSTEM в Україні - це 28 власних представництв в регіонах, та 15 регіональних дилерів, що співпрацюють з головним офісом компанії за франчайзинговою схемою. Вартість франшизи для такого дилера становить досить символічні 420 Євро, а необхідний початковий капітал - близько 1000 Євро.

INKSYSTEM шукає партнерів також в інших країнах СНД та країнах далекого зарубіжжя. Інвестиції для партнера в такому випадку складатимуть близько 10.000 Євро

У вартість франшизи входить потужна рекламна підтримка, навчання персоналу, безкоштовна організація доставки продукції по території України, гарантія на продукцію, ПЗ та ін.

Діяльність INKSYSTEM крім України, охоплює Росію, Білорусію, Литву та Молдову, із загальною мережею більш ніж 50 регіональних дилерів. Основним бізнесом INKSYSTEM є продаж принтерів, картриджів, фірмового чорнила та фотопаперу. Також компанія займається оптовою та роздрібною торгівлею системами безперервної подачі чорнила (СНЧП - системы непрерывной подачи чернил) та наданням фотопослуг.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Кольоровий бізнес

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1172 комментария, 285 участников

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank