13.11.2008

Про що розмовляють квіти

Компанія "Троянди що розмовляють" є ексклюзивним власником унікальної технології нанесення написів та зображень на квіти

Франшиза компанії "Троянди що розмовляють" - одна з самих оригінальних в Україні. Технологія нанесення написів та логотипів на живі квіти винайдена та запатентована у Сполучених Штатах, тим не менше заокеанська ідея пішла в Україні "на ура". Серед постійних клієнтів "Троянд що розмовляють" багато українських та міжнародних компаній, рекламних агенцій, BTL та EVENT агенцій тощо.

Керівництво компанії планує зайняти не менше 1% трояндового ринку столиці. Математика: в Києві щодня продається близько пів мільйона троянд; вартість нанесення одного напису на квітку становить від 17 грн.

Компанія "Троянди що розмовляють" працює на ринку з 2006 року і є офіційним та єдиним представником американської корпорації Speaking Roses Int. та єдиним власником прав продажу субфранчайзингу на території СНД та Європи. На сьогодні вже продані франшизи на територію Молдови та Росії.

Компанія проводить активну роботу з розширення мережі франчайзингових представництв в Україні (на сьогодні представництва є у Києві, Дніпропетровську та Сімферополі). Вартість франшизи "Троянд, що розмовляють" для українського підприємця залежить від кількості населення регіону в якому він бажає працювати (від $20 тис.).

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Про що розмовляють квіти

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank