08.11.2008

Спортмастер будує мережу

Починаючи з 1996 року російська компанія Спортмастер активно розвиває торговельну мережу на Україні за допомогою франчайзингу

Компанія Спортмастер розвиває 4 мережі магазинів: Columbia, Спортландия, FootTerra та O'Neill. Франчайзі при відкритті спортивного магазину "Спортландія" має розраховувати на інвестиції від $170 тис. Необхідна торговельна площа для Спортландії - від 250 кв.м.

Мережа магазинів Columbia спеціалізується в торгівлі одягом та взуттям для активного відпочинку середньої цінової категорії. Необхідна торговельна площа - від 100 кв.м.

FootTerra - мережа мультибрендових магазинів взуття. В магазин (від 70 кв.м) необхідно буде вкласти близько $21 тис., плюс закупка першої партії товарів винесе близько $50 тис. При приєднанні до любої мережі компанії Спортмастер франчайзі не сплачує початкового внеску, але зобов’язується строго дотримуватися корпоративних стандартів мережі, закуповувати товар з дилерської мережі та робити відрахування в рекламний фонд.

На Україні Російська компанія Спортмастер розвивається починаючи з 1996 року. На початку компанія була представлена в Україні одним магазином "Kettler-спорт" та відділом дистрибуції. Перший мультибрендовий спортивний магазин "Спортмастер" відкрився в 2001 році. З 2005 року мережа в Україні розвивається за системою франчайзингу, і вже на кінець 2005 року налічувалося 9 магазинів.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Спортмастер будує мережу

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank