05.11.2008

RuckZuck: на Україну з франчайзингом

Влітку в Україні відкрився перший магазин RuckZuck. В найближчі 5 років мережа планує розширитися до 200 магазинів

Мережа RuckZuck, що спеціалізується на продажі дверей та підлог, бере свій початок в Польщі, де активно розвивається за системою франчайзингу. Там на сьогодні під ТМ "RuckZuck" працюють більше ста магазинів.

В Латвії до відкриття вже готуються 7 магазинів, 3 з яких будуть працювати в Ризі; в Естонії перший магазин найближчим часом відкриється в Талліні

В червні 2008 компанія відкрила перший партнерський магазин у Львові, трохи пізніше - у Білій Церкві. До кінця року планується відкриття ще 4 дисконтних магазинів RuckZuck: в Луганську, Одесі, Херсоні та Луцьку.

Ми ставимо перед собою ціль розвинути мережу RuckZuck за партнерською схемою також в інших країнах Центрально-Східної Європи, - каже віце-президент RuckZuck Гжегож Бартковскі, - потенціал цих ринків, зважаючи на невелику внутрішню конкуренцію, є значний, що дає нам великі шанси на успіх цього проекту.

Наступними країнами, де з'являться магазини під ТМ "RuckZuck" є Латвія та Естонія. Також компанія активно веде переговори з потенційними партнерами з Литви, Білорусі та Росії.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
RuckZuck: на Україну з франчайзингом

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1172 комментария, 285 участников

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank