05.11.2008

Arber: франчайзинг в стилі великого міста

До кінця 2008 року мережа Arber планує розширитися до 54 магазинів, та досягти $14 млн. обороту

Торговельна мережа Arber пропонує широкий асортимент ділового одягу та одягу стилю "casual" для жінок та чоловіків. Магазини працюють в середньому та середньому плюс ціновому сегменті під торговими марками "Arber" та "Arber Woman". На сьогоднішній день мережа об'єднує більш ніж 50 власних та франчайзингових магазинів в 28 містах СНД.

В 2006 році ТМ Arber стала партнером національної збірної України на чемпіонаті світу з футболу (надала членам команди офіційний одяг), а з 2007 року є офіційним спонсором Федерації тенісу України

Велика увага в Arber відводиться вибору приміщення під магазин, оскільки саме це визначає обличчя компанії. Для успішного магазину необхідне приміщення площею 60-120 кв.м. в перспективному місці, з окремим входом, вітринами, сусідством з магазинами націленими на подібну аудиторію покупців.

В Arber франчайзі не сплачує паушальну плату за вхід в систему, також відсутні роялті. Початкові інвестиції в оформлення магазину складають $350-450 за кв.м., приблизно така ж сума в розрахунку на кв.м. піде додатково на закупівлю першої партії товару.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Arber: франчайзинг в стилі великого міста

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank