28.10.2008

Заробити на Експедиції

В жовтні в Київському ТЦ Материк відкрився ще один "джип" мережі фірмових магазинів під торговою маркою "Экспедиция"

Відкриття нового магазину відбулося 16 жовтня. ТЦ Материк має дуже вигідне місце розташування - у районі станції метро Осокорки. Цей магазин стане чотирнадцятим на Україні та сьомим у столиці.

Всі магазини "Експедиції" в Україні розміщуються в торговельних центрах або ж торгово-розважальних центрах

"Экспедиция" - мережа магазинів товарів для пригод (товари для подорожей та відпочинку, пікніка, рибалки та ін.), що розпочала свій розвиток в Росії. На сьогодні мережа активно розвивається також на території Білорусі, Латвії, Естонії, Киргізії, Угорщині, Казахстані, Молдові з допомогою франчайзингу. В Росії на сьогодні працює рекордна кількість магазинів під ТМ "Экспедиция" - 169, з яких 41 в Москві.

Для франчайзі пропонується відкрити фірмовий магазин "Экспедиция" з постійним оновленням асортименту та однаковою ціновою політикою в кожному з магазинів мережі. Магазини можуть працювати в двох форматах: для першого формату необхідне приміщення 30-60 кв.м в торговому центрі. Квота інвестицій в такий магазин це - від $14.000 - в ремонт та оформлення приміщення, та від $14.000 - в закупівлю першої партії товару.

Другий формат магазину вимагає приміщення торговельною площею 4-12 кв.м в торговій галереї, з коштом оформлення магазину $6000-9000 та початковими вкладеннями в товар від $8000. Період окупності магазину мережі "Экспедиция" це близько пів року - рік (в залежності від місцезнаходження).

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Заробити на Експедиції

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank