28.10.2008

Subway: 30.000 ресторанів в 88 країнах

Subway - всесвітньовідома франчайзингова мережа закладів швидкого харчування в листопаді відкрила тридцятитисячний ресторан

Ще 10 років тому мережа налічувала трохи більше 10 тис. ресторанів. На сьогодні найбільша кількість ресторанів Subway сконцентрована в Сполучених Штатах та Великій Британії.

Subway, ресторан быстрого питания

Щодня у світі відкриваються в середньому 3 нових ресторани Subway. Як переконують представники фірми, франчайзі часто відкривають більше 1-го ресторану переконавшись в успішності першого закладу

Всі ресторани мережі Subway у світі є закладами швидкого харчування. Основне меню ресторанів - це сендвічі, салати, канапки (подібно до піци, клієнт сам обирає складники канапки); окремо існує вегетаріанське меню.

На сьогоднішній день ресторанів Subway в Україні нема. Експансія Subway здебільшого проводиться за системою мастер-франчайзингу. У сусідніх з нами Польщі та Росії ресторани Subway присутні та інтенсивно розвиваються мастер-франчайзерами, залучаючи до співпраці окремих франчайзі. У Польщі на сьогодні працюють 11 ресторанів, в планах на найближчих 5 років відкриття 200 нових ресторанів. В Росії франчайзі за франшизу має заплатити 12000 тис. доларів, а пізніше щомісячно сплачувати роялті в розмірі 8% від обороту.

Перший ресторан Subway відкрив Фред ДеЛюк - 17-річний студент коледжу, і доктор Пітер Бак в місті Бріджпорт штату Коннектикут в 1965 році. Тоді цей ресторан називався "СуперСубмарина Піта". Перший франчайзинговий ресторан запрацював в 1974 році в США.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Subway: 30.000 ресторанів в 88 країнах

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank