08.10.2008

McDonald’s пришвидшує

Керівництво компанії має намір пришвидшити темпи розвитку мережі в Центрально-Східній Європі, зокрема в Україні

Розвиток мережі McDonald's в Україні останніх років не можна назвати дуже швидким чи значним. Подібна ситуація має місце й на сусідніх швидко зростаючих ринках, таких як Польща чи Румунія. Головне керівництво корпорації пояснює це тим, що в останні роки увагу було зосереджено на поправлення візерунку компанії на розвинутих ринках, таких як Велика Британія чи Франція.

 McDonald’s, франчайзинг, франшиза

Стратегія пришвидшення розвитку мережі ресторанів матиме місце також в Росії та Китаї

"Потенціал розвитку в Центрально-Східній Європі є надзвичайно великий" - коментує ситуацію президент McDonald's Ральф Алварез. На сьогодні в Україні, Румунії та Польщі разом працює лише 350 ресторанів, що оцінюється паном Алварезом як недостатньо для 100 млн. сукупного населення країн.

Як раніше повідомлялося McDonald's Україна планує протягом наступних 10 років збільшити кількість ресторанів у 4 рази - до 240 закладів. На сьогодні в Україні працюють 63 заклади під торговою маркою McDonald's, у Польщі - 214, Румунії - 73.

На сьогодні у 118 країнах світу працює більш ніж 31.000 ресторанів McDonald's, 70% з яких за системою франчайзингу. В Росії та на Україні McDonald's не працює з франчайзі, розвиваючи виключно власну мережу, тоді коли у Польщі та Румунія франчайзингова співпраця ведеться.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
McDonald’s пришвидшує

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank