06.10.2008

TOP SECRET має плани

Компанія планує відкрити в 2009 році 10 нових магазинів: як власних так і франчайзингових

На відміну від власних магазинів Top Secret, що відкриватимуться лише у престижних торгових центрах найбільших міст України, магазини партнерів-франчайзі можуть працювати в середніх за розміром та невеликих містах, як в торгових центрах так і на центральних торгових вулицях міст.

Фото объекта системы Top Secret

Для відкриття франчайзингового магазину TOP SECRET необхідно від 20.000 дол., без врахування витрат на торгову площу, вступна плата та рекламні відрахування відсутні. Керівництво компанії обіцяє окупність магазину в 6 місяців

Відмінність є також в торговельній площі магазинів: вимоги до власних магазинів - 150 - 250 м2, до франчайзингових - 70 - 200 м2.

На сьогоднішній день мережа TOP SECRET в Україні - це три власних магазини в Києві (ТЦ "Магеллан" "Большевик" та "Квадрат на Перова"), та 7 магазинів, що працюють за франчайзинговою схемою у шести містах: Донецьку, Дніпродзержинську, Львові, Севастополі, Рівному, Кам'янець-Подільському та Кіровограді.

Побудова мережі Top Secret почалася у 2002 році польською фінансовою групою "REDAN SA". У 2003 році компанія почала розвивати мережу за франчайзинговою схемою в Польщі (на сьогодні 29 власних та 50 франчайзингових магазини), і вже в 2004 році вийшла на ринок Словаччини, Чехії та Литви. Офіційним представником польської фірми "Редан" в Україні є ТОВ "Альфа-Реда Україна".

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
TOP SECRET має плани

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank