05.10.2008

Ставка на хімічну чистку

За 11 років компанія „Ун Моменто” за допомогою франчайзингу зуміла побудувати найбільшу мережу у сфері послуг

Розвиватися по системі франчайзингу компанія Ун Моменто розпочала в 2004 році. На сьогоднішній день франчайзингова мережа хімчисток УнМоменто в Україні - це 56 пунктів прийому. Керівництво компанії ставить перед собою мету розбудувати мережу хімчисток на території всієї України, залучаючи до співпраці партнерів-франчайзі.

Фото объекта системы Ун Моменто

Франчайзер обіцяє партнеру-франчайзі 25-30% рівень рентабельності хімчистки

На подальший розвиток компанія налаштована досить оптимістично, аргументуючи це ростом реальних доходів населення України, покращенням якості життя громадян, та використанням нових матеріалів у виготовленні одягу. Зростаючий попит потрібно буде задовольняти.

Партнер-франчайзі, що бажає долучитися до мережі „Ун Моменто” повинен розраховувати на початкові інвестиції близько 50 тис. Євро, та мати у розпорядженні приміщення від 60 м.кв бажано в центральній частині міста. На повернення інвестицій франчайзі може очікувати від року до трьох. Франчайзер у рамках співпраці пропонує франчайзі постачання обладнання та витратних матеріалів, навчання, сервісну та рекламну підтримку.

Компанія „Ун Моменто” була заснована в 2006 році Вадимом Гуржосом и Дженнаро Бертолі, що зробили ставку на італійську технологію та передове обладнання, тоді коли приватні хімчистки тільки починали з'являтися. За словами Генерального директора компанії Світлани Юлдашевої, спочатку компанія задумувалася як сімейний бізнес, - це мала бути невелика пральня для обслуговування кількох фірм.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Ставка на хімічну чистку

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank