02.10.2008

Естонський Bauhof йде з України

Раніше рітейлор обіцяв до 2013 року відкрити в Україні 16 будівельних супермаркетів

Досить несподівано рада директорів компанії вирішила покинути ринок України, аргументувавши своє рішення фінансовою кризою, та політичною ситуацією в Україні. Українська "дочка" була якраз в стадії підписання договорів про відкриття трьох магазинів; переговори довелося припинити. Перший магазин планувалося відкрити в 2009 році, інвестиції у відкриття одного магазина оцінювалися в $20 млн.

Bauhop, франчайзинг, франшиза

Супермаркети Bauhof – площею 8-20 тис.кв.м. кожний.

За повідомленням директора Bauhof на Україні Олексія Ревіна українська "дочка" припинить своє існування з 1-го листопада. Також пан Ревін зазначив, що не виключеним є повернення Bauhof на Україні, але не раніше півтора-двох років.

Заснована в 2000 році в Талліні Bauhof (до 2007 року - Ehitus Service), до виходу в Україну поєднувала дев'ять магазинів в Естонії й три в Литві. На український ринок естонська Bauhof вийшла в лютому 2007 року. Тоді вповільнення економіки в Естонії змусило компанію шукати вихід на інші ринки. За рахунок України рітейлер планував уже в 2010 році управляти мережею з 44 магазинів.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Естонський Bauhof йде з України

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank