22.09.2008

У пошуках легкого життя на Україні

Слідом за рестораном "Москва" та мережі закладів японської кухні "Танукі" російська Lite Life відкриває у Києві італійський ресторан "Бенвенуто"

Інвестиції в новий ресторан "Бенвенуто" оцінюються в $1,5 млн., а середній чек має становити близько $30. Першим рестораном компанії Lite Life став ресторан преміум-класу "Москва", що розпочав свою діяльність в травні 2008 р., кількома місяцями пізніше - мережа демократичних ресторанів японської кухні "Танукі".

Холдинг Lite Life управляє 37 ресторанами в Росії, із загальним оборотом в 0 млн (за результатами 2007 р.) На фото - ресторан "Танукі"

Український ринок приваблює росіян меншою конкуренцією та не такими високими орендними ставками, у порівнянні із Росією.

За словами керуючого партнера холдингу Дениса Гусєва, подальша експансія Lite Life на Україні буде залежати від результатів діяльності відкритих дотепер ресторанів, відмітивши, що в Москві інвестиції повертаються за 1-2,5 роки. Президента компанії Олександр Орлов в свою чергу повідомляє, що в майбутньому компанія планує відкривати у регіонах України від 8-10 ресторанів "Танукі" та "Бенвенуто" в рік.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
У пошуках легкого життя на Україні

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank