21.09.2008

Гіпер рітейл

П’ятий в однойменній мережі гіпермаркет "Караван" відкрито у Дніпропетровську, торговельною площею 12 тис. кв. м.

Гіпермаркет є одним із перших, що відкрилися в майбутньому торгово-розважальному центрі "Караван Megastore". Наступними до відкриття у новому ТЦ готується зона бутиків та ковзанка, a взимку в рамках цього ж проекту планується відкриття будівельного гіпермаркету «Караван».

Дотепер мережа була представлена торговими об’єктами в Києві, Харкові(2) та Чернівцях

Перший ТРЦ був відкритий в столиці в 2003 році по вул.Луговій 12., він працює у популярному на Заході форматі «shopping-mall» (торговий центр на одному поверсі). Там працює найбільший в Україні гіпермаркет, більш ніж сотня брендових магазинів, кінотеатр, каток, більярд, ресторани. Кількість працівників більш ніж 500, a рівню орендних ставок ТРЦ «Караван» уступає лише ТРЦ «Глобус». У ТРЦ в Києві було інвестовано $30 млн., з планами повернути інвестиції за 4 роки.

Група компаній «Караван» об’єднує фірми, що займаються проектами у сфері рітейлу та комерційної нерухомості. Будівництвом та розвитком ТРЦ «Караван» займається Karavan Real Estate Limited. На сьогодні в активі компанії 19 об’єктів комерційної нерухомості на різних стадіях.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Гіпер рітейл

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank