19.09.2008

Розплата за борги

Чеська фінансова група PPF Group офіційно заявила про можливу купівлю пакету акцій «Ельдорадо», ймовірно навіть контрольного пакету

Причиною є заборгованість російської мережі побутової техніки та електроніки «Ельдорадо» перед постачальниками, що за оцінками учасників ринку сягає порядку $1 млрд.

PPF Group зимою надало «Ельдорадо» кредит у розмірі 250 млн євро., який компанія досі не повернула. Через фінансові проблеми інші банки відмовляються кредитувати мережу, що позначилося на асортименті магазинів – з середини літа у магазинах дефіцит товарів, особливо у регіонах.

Можливість купівлі Чехами акцій «Ельдорадо» передбачає договір кредитування російської мережі, сума кредиту не розголошується, крім того будуть продовжені кредити, що надавалися «Ельдорадо» раніше.

Група PPF спеціалізується в споживчому кредитуванні та банківському рітейлі, та керує активами вартістю більш ніж більш ніж 10 млрд євро. Чеська компанія присутня в Чехії, Словаччині, Росії, Казахстані, Білорусі, В'єтнамі Китаї та Україні.

Поделиться статьей

Комментировать на форуме

0
Розплата за борги

Еще нет ни одного комментарий к статье. Пусть Ваш будет первым.

Форум 293 тем, 1171 комментариев, 284 участника

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank