форум к статье: Пану Пышко трудно с МАФами

24.01.2011
КАМ
*.111.182.104

Где можно увидеть Ваши точки во Львове или Киеве,очень интересно

25.01.2011
Я
*.30.167.118.usernat.ip.net.ua

Знала одну точку, типа первую и основную в Киеве. Вчера там проездом была, на том месте теперь Ломбард)))) В Киеве их практически не было. Думаю, загнулись.

10.03.2011
Пан Пишко
*.volia.net

Чого одразу "загнулись"?:).

Оскільки орендодавці захотіли ДУЖЕ високу орендну плату (10 тис. грн. за 3,5 кв.м.), то було прийнято рішення про завершення 2,5 -річної співпраці з даним орендодавцем. Шкода, але жадібність до добра ще нікого не доводила, а те, що ломбард, скуповучи крадене, може платити такі кошти, свідчить тільки про тенденції в нашому "бізнесі".

На даний час розвиок франшизи призупинено у звязку з неможливістю поєднувати 2 бізнеси одночасно, тому   тимчасово (та й кінець кризи не за горами) розвиток далі не йде. На даний момент лишились по Україні 6 франчайзингових обєктів, в Києві в найближчий час відкриється (не виключаю, що знову в районі Шулявки), у Львові нас немає, оскільки львівяни не розуміть, що таке пишки і вперто називають ці вироби пампухами, не підозрюючи, що "пампух"- це калька з польської і є пончиком.

ПРОФИТ систем не несет ответственности за содержание сообщений, отправленных пользователями форума. Сообщения рекламного характера, а также те, что противоречат этическим принципам или могут навредить репутации и хорошему имени, будут удалены, а авторы таких сообщений безоговорочно заблокированы.

IP адрес компьютера учасника форума, который отправляет сообщение, отображается для всех посетителей.

Редакция портала оставляет за собой право частично или полностью использовать в статьях портала Franchising.ua содержание сообщений, которые публикуются на форуме пользователями.

Наш контакт: info@franchising.ua.

хотите больше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank